اوقات شرعی
 
     
   • طبقه بندی قوانین و مقررات

   • هشدارهای حفاظتی امنیتی در خصوص تلویزیون های هوشمند

    هشدارهای حفاظتی امنیتی در خصوص تلویزیون های هوشمند

    تاریخ سند : -
    شماره نامه : -
    این تلویزیون ها همان رایانه های شخصی با صفحه نمایشگر بزرگتر هستند. بنابراین همانند رایانه ها در خطر آلودگی به انواع ویروس‌ها قرار می گیرند و امکان هک شدن توسط سودجویان فضای سایبری را دارند. ...

    این تلویزیون ها همان رایانه های شخصی با صفحه نمایشگر بزرگتر هستند. بنابراین همانند رایانه ها در خطر آلودگی به انواع ویروس‌ها قرار می گیرند و امکان هک شدن توسط سودجویان فضای سایبری را دارند.
    دسترسی به دوربین و میکروفن‌های داخلی این تلویزیون‌ها باعث می شود که هکرها برای دیدن و شنیدن هر آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد کار چندان سختی نداشته باشند. آنها با ارسال بدافزاری در جهت دسترسی به "root" این تلویزیون ها، کنترل دوربین و میکروفن دستگاه را بدست آورده و فایل های ذخیره شده در دستگاه را به سرقت میبرند. گرچه در فصل پنجم قانون جرایم رایانه‌ای، مجازات حبس و جزای نقدی برای افرادی که مرتکب هتک حیثیت و انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی افراد می شوند در نظر گرفته است با این حال در جهت پیشگیری توصیه می شود: 1- از آنتی ویروس های مناسب و اورجینال استفاده نمایید 2- دانش خود را نسبت به دستگاهی که خریداری می‌کنید بالا ببرید 3- تنظیمات امنیتی و خصوصی مربوطه را انجام دهید تا هر کسی به اطلاعات شخصی و خصوصی شما دسترسی نداشته باشد.
    اداره پیشگیری های وضعی، امنیتی و انتظامی
    حوزه ی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی: