اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 188
    کد: 33229
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۹/۱۱

    افزایش قیمت مواد مخدر صنعتی، کاهش تقاضا را بدنبال دارد

    رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به افزایش قیمت مواد مخدر صنعتی در کشور، اظهار داشت: اقدامات مبارزه ای و سختگیرانه پلیس منجر شده تا این افزایش قیمت ادامه پیدا کند که قطعا منجر به کاهش تقاضا خواهد شد.
    افزایش قیمت مواد مخدر صنعتی، کاهش تقاضا را بدنبال دارد

    به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «علی مویدی» در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص اجرای عملیات مشترک بین ایران و افغانستان در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: قطعا تاکتیک ها ، روش ها و شیوه های مبارزه ای و کشف مواد مخدر پلیس ایران، متناسب با شگردهای قاچاقچیان تغییر خواهد کرد.
    وی با اشاره به اینکه، عملیات های مشترک بین دو کشور ایران و افغانستان ادامه دارد، افزود: مرکز تبادل اطلاعات پلیس مبارزه با مواد مخدر (jpc) برای مبارزه با قاچاقچیانی که در سه کشور ایران، افغانستان و پاکستان فعالیت دارند در تهران راه اندازی شد و در گذشته نیز عملیات های مشترک زیادی با هماهنگی این مرکز دراین راستا بین کشورهای فوق انجام شده است.
    رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، یادآور شد: وجود این مرکز در جمهوری اسلامی ایران، مستلزم اقدامات مشترک و هماهنگ بین کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان است که منجر به انجام عملیات های هماهنگ برای ضربه زدن به قاچاقچیانی که در سه کشور فعالیت می کنند، شده است.
    سردار مویدی از کشف چندین محموله مواد مخدر سال گذشته در راستای اقدامات مشترک بین دو کشور ایران و پاکستان خبر داد و افزود: متاسفانه نسبت به سال گذشته، همکاری کشور افغانستان با پلیس ایران در مقایسه با کشور پاکستان کمتر بوده و امیدواریم هر دو کشور به همکاری خود ادامه دهند.
    وی با اشاره به افزایش قیمت مواد مخدر صنعتی در کشور، تصریح کرد: اقدامات مبارزه ای و سختگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، منجر شده تا این افزایش قیمت ادامه پیدا کند که قطعا منجر به کاهش تقاضا خواهد شد.
    سردار مویدی در خصوص اجرای طرح جمع آوری معتادان خیابانی و مواد فروشان خرد از سطح خیابان های کشور نیز گفت: این طرح به قوت خود ادامه دارد و شهروندان نیز می توانند اطلاعات خود در این خصوص را ضمن تماس با مرکز نظارت همگانی (197) در اختیار پلیس قرار دهند.
     

    تعداد بازدید: 188
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر