اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 425
    کد: 33217
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۹/۱۱

    حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در اجلاس بین المللی مسئولین مبارزه با فساد IAACA

    ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در هفتمین اجلاس سالیانه و مجمع عمومی انجمن بین المللی مسئولین مبارزه با فساد (IAACA) در پاناما حضور یافته و سخنرانی می کند.
    حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در اجلاس بین المللی مسئولین مبارزه با فساد IAACA

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور، هفتمین اجلاس سالیانه و مجمع عمومی انجمن بین المللی مسئولین مبارزه با فساد از تاریخ یکم تا سوم آذر (22 تا 24 نوامبر 2013) در کشور پاناما برگزار می شود.
    رئیس سازمان بازرسی کل کشور با شرکت در این اجلاس ، با موضوع حاکمیت قانون و مبارزه با فساد-چالش ها و فرصت ها» سخنرانی می کند.
    گفتنی است انجمن بین‌المللی مسؤلین مبارزه با فساد به عنوان یک تشکل غیرسیاسی و مستقل در سال 2003 تاسیس و سازمان بازرسی کل کشور نیز از ابتدای تشکیل این انجمن عضو آن بوده و در کلیه اجلاس های سالیانه ، مجامع عمومی و سمینارهای انجمن مزبور حضور فعال داشته است.
    کمک به مقامات برای مبارزه علیه فساد و تسهیل تبادل اطلاعات و تجربیات میان اعضاء، توسعه و ترویج معیارهای پیشگیری از فساد و تقویت، افزایش سرعت و کارایی همکاری های بین المللی درجهت ایجاد ارتباط مستقیم میان کشورها در امر مبارزه با فساد از جمله اهداف موسسان این انجمن است که از طریق برگزاری کنفرانس و اجلاس عمومی سالانه و همچنین سمینارهای علمی امکان‌پذیر می‌گردد. نهادها و سازمان هایی که به تنظیم قواعد و مقررات پیشگیری از جرایم مرتبط با فساد و سازمان هایی که به انجام اقدامات قبل از رسیدگی و یا تحقیق در زمینه مبارزه با فساد اقدام می نمایند در این انجمن عضویت دارند
     

    تعداد بازدید: 425
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر