اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 336
    کد: 28867
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
    معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادستان مشهد

    خراسان رضوی رتبه‌ی اول پیشگیری و کاهش آمار مرگ و میر جاده‌ای را از آن خود کرد

    با آغاز به کار کارگروه بررسی راه‌کارهای پیشگیری از تصادفات خراسان رضوی در سال جاری آمار مرگ و میر جاده‌ای کاهش یافت...
    خراسان رضوی رتبه‌ی اول پیشگیری و کاهش آمار مرگ و میر جاده‌ای را از آن خود کرد

    به گزارش روابط‌عمومی اداره برنامه‌ریزی شورای پیشگیری از جرم خراسان رضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادستان عمومی و انقلاب مشهد در چهارمین جلسه‌ی کارگروه بررسی راه‌کارهای پیشگیری از تصادفات ضمن قدردانی از زحمات کلیه‌ی دست‌اندرکاران حمل و نقل و جلوگیری از تصادفات اعلام کرد زحمات و تلاش‌های شما عزیزان موجب گردید تا استان خراسان رضوی در سطح کشور رتبه‌ی اول در بحث پیشگیری و کاهش آمار مرگ و میر جاده‌ای را از آن خود کند.

    وی گفت با توجه به اینکه کمتر از دو سال از آغاز به کارگیری بررسی راه‌کارهای پیشگیری از تصادفات می‌گذرد شاهد کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات جاده‌ای در خراسان رضوی بوده‌ایم.

    شریعتی مقدم در این جلسه گفت چنانچه یک مدیریت یکپارچه و ارتباط کامل و سیاست‌های مناسب با مقوله‌ی تصادفات ایجاد گردد می‌توانیم به چشم‌انداز مورد نظرمان برسیم.

    معاون اجتماعی دادستان مشهد خاطر نشان کرد چنانچه مدیریت در کیفیت وسایل نقلیه و مدیریت در راه‌ها و ایمنی و نگه‌داری راه‌ها و نیز مدیریت در حمل‌ و نقل و شناسایی نقاط حادثه خیز را مورد توجه قرار دهیم می‌توان به نقطه‌ی ایده‌آل رسید.

    شریعتی مقدم در پایان ضمن درخواست برگزاری هر چه بیشتر تعداد جلسات کارگروه تصادفات اعلام کرد پیشنهاد مدیریت یکپارچه پیشگیری از تلفات جاده‌ای را برای معاون محترم پیشگیری از جرم قوه قضاییه ارسال کرده‌ایم که مورد استقبال ایشان واقع گردید.

    تعداد بازدید: 336
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر