اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 245
    کد: 21756
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
    فرمانده انتظامی خراسان رضوی وعده داد:

    1500 معتاد خیابانی در مشهد جمع آوری می شوند

    فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به این که برخی معتادان در سطح شهر مشهد رها شده و برای شهروندان مشکلاتی را ایجاد کرده اند، گفت...
    فرمانده انتظامی خراسان رضوی وعده داد:

    می خواهیم هزار و 500 نفر از معتادان رها شده (خیابانی) در مشهد را جمع آوری کنیم. فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به این که برخی معتادان در سطح شهر مشهد رها شده و برای شهروندان مشکلاتی را ایجاد کرده اند، گفت: این معتادان سرقت هایی را انجام می دادند و با طرحی که در دست داریم می خواهیم هزار و 500 نفر از معتادان رها شده را جمع آوری کنیم. سردار بهمن امیری مقدم افزود: پس از جمع آوری این معتادان آن ها را نگهداری و درمان می کنیم تا پس از بهبود به جامعه باز گردند.فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: این اتفاق مبارک برای اولین بار در کشور انجام می شود و از نظر بین المللی نیز جمع آوری هزار و 500 معتاد رها شده بی نظیر است.

    وی همچنین در مورد اقدامات نیروی انتظامی در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: جشن گرفتن چهارشنبه آخرسال که از دیرباز وجود داشته فرهنگ درستی است اما این که در این شب ناهنجاری به وجود بیاوریم کار غلطی است و پلیس وظیفه دارد طبق سال های گذشته اقدامات قانونی خود در این حوزه را انجام دهد.

    باید نشاط اجتماعی در جامعه ایجاد شود

    فرمانده انتظامی خراسان رضوی که در مراسم اختتامیه مسابقه بزرگ نقاشی و انشانویسی با موضوع های نظم و ترافیک و ماموریت های نیروی انتظامی حضور یافته بود همچنین با اشاره به این که باید نشاط اجتماعی را در جامعه ایجاد کنیم گفت: امروزه پلیس در همه ماموریت های خود رویکرد علمی و اجتماعی داشته و گام های بسیار بلندی برداشته است.

    آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند در تعلیم و تربیت موفق باشد

    در این مراسم مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز با بیان این که آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند امر تعلیم و تربیت را در دست بگیرد، تصریح کرد: خانواده ها و اولیا باید در کنار تعلیم و تربیت فرزندانشان آموزش و پرورش را همراهی کنند. محمد تقی فخریان افزود: تعلیم و تربیت فرآیندی تعاملی، تدریجی و یکپارچه است و همه ما باید برای دست یابی به اهداف آن نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.

    تعداد بازدید: 245
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر