اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 671
    کد: 101174
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

    دیدار مسئولان قضایی با مشاور رئیس قوه قضائیه و تولیت عظمای آستان قدس رضوی برگزار شد

    همزمان با بزرگداشت هفته قوه قضائیه دیدار رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان با حجه الاسلام والمسلمین رئیسی مشاور رئیس قوه قضائیه و تولیت عظمای آستان قدس رضوی برگزار شد
    دیدار مسئولان قضایی با مشاور رئیس قوه قضائیه و تولیت عظمای آستان قدس رضوی برگزار شد

    به گزارش سایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی همزمان با بزرگداشت هفته قوه قضائیه دیدار رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان با حجه الاسلام والمسلمین رئیسی مشاور رئیس قوه قضائیه و تولیت عظمای آستان قدس رضوی برگزار شد.

    برپایه همین گزارش در پنجمین روز از هفته بزرگداشت قوه قضائیه که به نام قوه قضائیه، ولایتمدار و تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی نامگذاری شده است حجه الاسلام والمسلمین مظفری رئیس شورای قضایی استان و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در رأس جمعی از مقامات و مسئولین قضایی استان از جمله رؤسای سازمانهای وابسته به دستگاه قضایی در خراسان رضوی با حضرت آیت ا... سید ابراهیم رئیسی مشاور رئیس قوه قضائیه و تولیت عظمای آستان قدس رضوی در تالار آینه حرم مطهر رضوی دیدار و گفتگو کرد.

    در این دیدار حجه الاسلام والمسلمین مظفری ضمن تشریح اقدامات دادگستری استان در سال 94 بر هرگونه تعامل سازنده با مجموعه مقدس آستان قدس رضوی تأکید کرد. همچنین در این دیدار آیت ا... رئیسی عضو مجلس خبرگان رهبری و تولیت عظمای آستان قدس رضوی ضمن تقدیر از اقدامات مجموعه قضایی استان در سال 94 بر استمرار اقدامات مؤثر در زمینه پیشگیری از وقوع جرایم و سالم سازی جامعه و همچنین برخورد قاطعانه با قانون شکنی و جرایم تأکید و برای حاضران آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون در مسیر خدمت به مردم شریف و بزرگوار کرد.

    تعداد بازدید: 671
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر