اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 604
    کد: 101172
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۱۲

    بیانیه رئیس شورای قضایی خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس : روز قدس روز جهان اسلام است

    رئیس شورای قضایی استان و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با گرامیداشت روز جهانی قدس طی بیانیه ای اعلام داشت: روز قدس روز جهان اسلام است
    بیانیه رئیس شورای قضایی خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس : روز قدس روز جهان اسلام است

    «انّ الارض یرثها عبادی الصالحون» ( بدرستی که زمین را بندگان صالح به ارث خواهند برد)

    سوره انبیاء آیه 105

     

    بیانیه رئیس شورای قضایی خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس

    روز قدس روز جهان اسلام است

    به گزارش سایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی رئیس شورای قضایی استان و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با گرامیداشت روز جهانی قدس طی بیانیه ای اعلام داشت: روز قدس روز جهان اسلام است.

    حجه الاسلام والمسلمین مظفری در حاشیه دیدار مسئولان عالی قضایی با مقام معظم رهبری که به مناسبت هفته بزرگداشت قوه قضائیه برگزار می شد با اشاره به ابتکار بنیان گذار جمهوری اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز قدس گفت: این روز ، روز خروش جهان اسلام علیه جهان استکبار، زورگویان و زیاده خواهان است و ما به تأسی از مقام عظمای ولایت از تمامی مظلومان عالم اعلام حمایت می کنیم. وی در بخش دیگری با اشاره به آیات قرآن و روایات ائمه معصومین گفت: این وعده الهی است که زمین به صالحان خواهد رسید.

    رئیس شورای قضایی استان خاطر نشان کرد: مسئولان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی با هدف تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) و شهدا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و یک بار دیگر با مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین جهان تجدید بیعت خواهند نمود و اعلام حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین، یمن و بحرین را به نمایش خواهند گذارد.

    حجه الاسلام والمسلمین مظفری با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان قضایی گفت: به فرموده رهبری به فضل الهی روز جمعه، بار دیگر فریاد یکپارچه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دنیای اسلام بلند خواهد شد و امت اسلامی به فریضه مهم دفاع از مظلوم عمل خواهد کرد.

     

    تعداد بازدید: 604
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر