اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 302
    کد: 100736
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۰۵

    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جشن گلریزان : جشن گلریزان از مصادیق باقیات الصالحات است

    حجه الاسلام و المسلمین علی مظفری با حضور در مراسم جشن گلریزان از اقدامات انجام شده توسط خیرین تقدیر کرد.
    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جشن گلریزان : جشن گلریزان از مصادیق باقیات الصالحات است

    به گزارش رسایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی ، حجه الاسلام و المسلمین علی مظفری با حضور در مراسم جشن گلریزان از اقدامات انجام شده توسط خیرین تقدیر کرد.

    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی که در مراسم پانزدهمین جشن گلریزان برای ازادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی در تالار نور مشهد حضور یافته بود با تشریح اقدامات ستاد دیه ، از اقدامات خیر خواهانه و خدا پسندانه خیرین و مسولان تقدیر کرد.

    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با تشریح سیاست های دستگاه قضایی در زمینه حبس زدایی گفت : زندان جای افراد خطرناک ومخل نظم و امنیت عمومی است و باید تلاش شود کسانی که به دلایلی از جمله جرایم مالی غیر عمدی در زندان هستند با رعایت موازین قانونی به جامعه و کانون خانواده بازگردند.

    وی فعالیت های ستاد دیه خراسان رضوی در سال گذشته را قابل توجه و ارزشمند دانست و افزود این اقدامات مورد حمایت دستگاه قضایی بوده و مجموعه قضایی با تمام توان از حقوق خانواده زندانیان در چارچوب شرع و قانون حمایت می کند.

    حجه الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به امکان ازادی بیش از 600 زندانی با کمک های مردمی خاطر نشان کرد در صورت حمایت های عمومی مجموعه قضایی نیز در این زمینه حد اکثر مساعدت و همراهی را خواهد داشت.

    تعداد بازدید: 302
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر