اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 32
    کد: 216707
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

    چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رشتخوار

    چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رشتخوار با حضور اعضای جلسه در محل دادگستری شهرستان با موضوع خانواده برگزار گردید ، ابتدا پس از تلاوت آیاتی ازکلام الله مجید،قاضی حسن نژاد رئیس دادگستری ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به حاضرین از وضعیت اقدامات انجام شده در خصوص کاهش آسیب طلاق گزارشی اعلام نمودند.
    چهارمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رشتخوار

    در این جلسه مقررشد، با توجه به تشکیل شورای حکمیت با همکاری فرمانداری شهرستان و آثار و نتایج در کاهش طلاق و آسیبهای اجتماعی در جهت کار آمدی بیشتر شورای مزبور توسط بهزیستی و دادگستری آموزشهای تکمیلی به اعضاء داده شود.
    همچنین مقررشد، علاوه بر پرونده های طلاق سایر دعاوی خانواده هم در شورای مزبور مطرح تا از زمینه سازی تشکیل پرونده طلاق جلوگیری شود و با توجه به نقش مدارس در آموزش آگاهیهای عمومی و پیشگیری از وقوع جرم و حضور همکاران محترم قضایی و اداری و کارشناسان در این حوزه با اداره آموزش و پرورش هماهنگیهای لازم انجام گیرد.
    همچنین مصوب گردید از ظرفیت مصلحین و ریش سفیدان در جهت حل و فصل پرونده های کیفری مرتبط با مسائل خانواده استفاده گردد و و متنفذین و ریش سفیدان هر روستا با همکاری شورای اسلامی ،دهیاری و مرجع انتظامی شناسایی و پس از توجیه نامبردگان در جهت حل و فصل اختلافات روستا از حضور آنان استفاده گردد.
     

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر