اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 37
    کد: 213965
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۴/۰۷

    دادستان عمومی و انقلاب مشهد مقدس:
    اجرای طرح های امید و سایبان مهر در حوزه ساماندهی کودکان کار

    درودی گفت: در بحث اجرای احکام مجرمان حرفه ای هیچ ارفاقی صورت نمی گیرد؛ از این رو ستاد مجرمین حرفه ای را در استان فعال کردیم و مجرمین مذکور در صورت درخواست مرخصی،در ستاد کنترل مجرمین به اسم مطرح و در صورت موافقت،به آنان مرخصی می دهیم.
    دادستان عمومی و انقلاب مشهد مقدس: اجرای طرح های امید و سایبان مهر در حوزه ساماندهی کودکان کار

    "محمد حسین درودی"در نشست خبری که به مناسبت هفته قوه قضائیه در ساختمان دادگستری استان برگزار شد؛ گفت: برنامه هایی که ما در راستای سند تحول قوه قضائیه تنظیم کرده ایم در جهت کاهش بروکراسی اداری است و اینکه مردم سرگردان بین کلانتری ها و دادسراها نشوند و فرایند رسیدگی نیز کوتاه شود.
    دادستان عمومی و انقلاب مشهد مقدس با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع از اولویت های دادسراهای عمومی و انقلاب استان بوده است؛ افزود: از اینرو تلاش شده آنچه که برای تکریم ارباب رجوع نیاز است رعایت شود اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.
    وی اظهار داشت: در حوزه کودکان کار با ورود جدی که به موضوع داشته ایم امروز سر هیچ چهار راهی کودک کاری نمی بینیم و اگر زمانی کودک کاری در چهار راهها مشاهده شود توسط گشت های مرتبط،جمع آوری و ساماندهی می شوند که در این راستا طرحهایی چون سایه بان مهر و امید در مشهد انجام می شود.
    درودی با بیان اینکه دادگستری استان در بحث حمایت از زنان آسیب دیده و جمع آوری معتادان متجاهر نیز ورود جدی داشته است؛ افزود: مبارزه با فساد اداری و تسریع در رسیدگی ها نیز به عنوان اولویت ما بوده است.
    درودی گفت: حدود پنج هزار معتاد متجاهر طی یک سال گذشته از سطح شهر مشهد جمع آوری شدند و مهمتر از جمع آوری معتادان متجاهر، تامین زیرساختهای نگهداری و درمان و پس از آن نیز اجرای آئین نامه مراقبتهای بعد از خروج این افراد از مراکز ساماندهی و اشتغال آنها است.
     

    تعداد بازدید: 37
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر