اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 13
    کد: 213257
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

    برگزاری جلسه مدیران شورای پیشگیری از جرم

    جلسه مدیران شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی برگزار شد.
    برگزاری جلسه مدیران شورای پیشگیری از جرم

    جلسه مدیران شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی با حضور اعضاء به ریاست سید امیر مرتضوی در مجتمع قضایی ولایت مشهد برگزار شد.
    در این جلسه معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده به شهروندان گرانقدر با رویکرد پیشگیرانه گفت: یکی از مهمترین رویکردهای مجموعه قضایی استان در سال ۱۴۰۰ نیز تلاش مضاعف در این زمینه خواهد بود و با توجه به اثربخشی اقدامات پیشگیرانه، از تمامی مدیران انتظار می رود توجه ویژه ای به این رویکرد داشته باشند.
    سید امیر مرتضوی استمرار اقدامات حمایتی از تولید و صنعت را از دیگر برنامه هایی دانست که در سال ۱۴۰۰ مورد توجه مجموعه خواهد بود چراکه در پی اعمال حمایت های حقوقی و قضایی از واحدهای تولیدی و صنعتی از تعطیلی قابل توجهی از واحدهای صنعتی و بیکاری از تعداد زیادی از نیروهای خدوم تولیدی پیشگیری به عمل آمده است.
    معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: علی رغم بیماری کرونا در سال ۱۳۹۹ موفقیت های بسیار خوبی در حوزه پیشگیری از جرم بدست آمد و در سال جاری نیز باید تمام تلاش همکاران ما صرف ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان گرانقدر باشد.
    سید امیر مرتضوی افزود: حضور مدیران در سال گذشته در جمع مردم برای شناخت دقیق مشکلات و مسائل موجود در بخشهای مختلف بسیار مهم و مؤثر بود و انشاء الله در سال ۱۴۰۰ این رویکرد با قدرت و قوت استمرار خواهد یافت.
    معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: به دنبال ارتقاء کمیت و کیفیت عملکرد در سال ۱۴۰۰ خواهیم بود و مسائلی مانند: اقتصاد مقاومتی، حمایت از سرمایه گذاری های مشروع، حمایت از تولید و صنعت، تقسیم کار ملی پیشگیری از جرم، حمایت از اقدامات محیط زیستی، ترویج فرهنگ پیشگیری و صلح و سازش، مجازاتهای جایگزین حبس، استفاده از ظرفیت های مردمی، اجرای دقیق سند تحول قضایی، اعتباربخشی به اسناد رسمی، حمایت از مالکیت، عدالت ترمیمی، برخورد با ترک فعل مدیران ؛ نیز در سال ۱۴۰۰ مورد تأکید و نظر خواهد بود.
    گفتنی است در این جلسه اعضاء به تشریح اقدامات صورت پذیرفته در طول سال ۹۹ پرداختند.
     

    تعداد بازدید: 13
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر