اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 27
    کد: 213251
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

    معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد: برخورد قاطع با جرایم مخل نظم، امنیت و آسایش شهروندان

    حجت الاسلام والمسلمین فروتنی بر استمرار برخورد قاطع با جرایم مخل نظم، امنیت و آسایش شهروندان تأکید کرد.
    معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد: برخورد قاطع با جرایم مخل نظم، امنیت و آسایش شهروندان

    معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی که در جمع مردم و مسئولان فریمان سخن می گفت با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام «تولید؛ پشتیبانی ها و مان ع زدایی ها» افزود: همه دستگاه ها باید در مسیر تحقق منویات رهبری معظم «مد ظله العالی» که تأمین کننده عزت، عظمت، منافع و امنیت ملی است گام بردارند.
    وی گفت: امروز دشمن خارجی و افراد غافل داخلی به دنبال ناامید کردن مردم هستند اما واقعیت ها روشن است و بررسی ها نشان می دهد چقدر طی این سالها به مردم خدمت رسانی شده و در بخشهای مختلف عمرانی، کشاورزی، تولید، صنعتی و خدماتی کار های خوبی انجام گرفته که باید مورد توجه قرار گیرد.
    معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: حضور مردم در همه مراحل حساس تاریخی با ارزش و سرنوشت ساز بوده و انشاء الله و با عنایت خداوند متعال شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور، قانونی و اخلاق مدار و با حضور مؤثر مردم خواهیم بود.
    وی افزود: دشمن می خواهد ما در همه ابعاد به ویژه حوزه صنعت وابسته باشیم در حالیکه مردم ما راه عزت و سربلندی را انتخاب کردند و بر سر آرمانها و ارزشهای خود ایستاده اند.
    حجت الاسلام والمسلمین فروتنی با اشاره به تلاشهای خادمان مردم در دستگاه قضایی در فرایند حفظ و تأمین امنیت گفت: امنیت یک مقوله بسیار مهم است و مردم باید احساس امنیت داشته باشند و در زمینه حفظ، ارتقاء و تأمین امنیت هیچگونه تعارفی وجود ندارد و برهمین اساس با هرگونه اقدامی که موجب اخلال در نظم و آسایش عمومی گردد قاطعانه برخورد خواهد شد.گفتنی است در این مراسم از زحمات و خدمات آقای مصطفی حسن نژاد تقدیر و آقای مهدی حقدادی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فریمان معرفی شد.
     

    تعداد بازدید: 27
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر