اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 آبان 1400
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 21
    کد: 212898
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد: لزوم تلاش همه جانبه با هدف کسب رضایت مردم – مهمترین مسأله در انتخابات پیش رو مشارکت مطلوب و حداکثری مردم است

    غلامعلی صادقی بر لزوم تلاش مضاعف و همه جانبه و کار جهادی در ارائه خدمات حقوقی و قضایی با هدف کسب و ارتقاء رضایت عمومی از عملکردها تأکید کرد.
    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد: لزوم تلاش همه جانبه با هدف کسب رضایت مردم – مهمترین مسأله در انتخابات پیش رو مشارکت مطلوب و حداکثری مردم است

    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی که در گردهمایی رؤسای حوزه های قضایی و دادستانهای شهرستانهای استان و به صورت ویدئو کنفرانس از مجتمع قضایی ولایت مشهد سخن می گفت با تقدیر از زحمات و خدمات کلیه همکاران محترم در طول سال ۹۹ گفت: انشاء الله ارائه مطلوب خدمات قضایی به مراجعان محترم در سال ۱۴۰۰ نیز قدرت و قوت استمرار پیدا خواهد کرد.
    رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به شرایط داخلی و بین المللی حساس کشور گفت: مهمترین مسأله پیش روی کشور برگزاری مطلوب انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در چارچوب مبانی شرعی و قانوین و اخلاقی است و همه در این زمینه باید به درستی به وظیفه خود عمل نماییم.
    غلامعلی صادقی با اشاره به تلاش بی امان دشمن علیه مردم عزیزمان افزود: دشمن از هیچ کوششی در جهت ناامید کردن مردم کوتاهی نمی کند اما تاکنون در سایه رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و همچنین پایمردی، ایثار و بصیرت مردم بزرگوار در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده و انشاء الله شکست های دیگری نیز تجربه خواهد کرد.
    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دشمن به رهبری امریکا تمام امکانات خود را بسیج و نیروهای متخصص خود را به صف کرده است بنابراین هم مردم و هم مسئولان باید بیش از پیش هوشیار باشند.
    رئیس شورای قضایی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: مردم باید از نحوه ارائه خدمات از سوی مسئولان به ویژه دستگاه قضایی راضی باشند بر این اساس از نهادهای نظارتی خواسته شده تا با هدف پیشگیری از هرگونه انحراف در برنامه ها و اجرای دقیق و صحیح سیاستهای ابلاغی نسبت به اعمال نظارت مؤثر و مستمر بر کلیه عملکردها اقدام نمایند.
    رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با تأکید بر لزوم اجرای دقیق مفاد سند تحول قوه قضائیه گفت: مسئولان حوزه های قضایی نه تنها باید نظارت دقیقی بر حُسن اجرای امور با هدف تحقق مفاد سند تحول قوه قضائیه داشته باشند بلکه خود باید در اجرای مفاد سند و تحقق اهداف عالیه سند تحول قوه قضائیه پیشگام باشند.
     

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر