اوقات شرعی
 • پنج شنبه،15 خرداد 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 207
    کد: 177019
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۳۰

    برگزاری جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان خراسان رضوی

    بیست و سومین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان خراسان رضوی با حضور سید امیر مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی برگزارشد.
    برگزاری جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان خراسان رضوی

    مرتضوی در این جلسه ضمن خوشامدگویی به اعضاء کارگروه و تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده توسط اعضاء در سال 97، به تشریح اولویت های کارگروه در سال 98 پرداخت و خواستار انجام اقدامات با هماهنگی کمیسیون استانداری و پرهیز از موازی کاری شد.
    دراین جلسه مقرر گردید:هماهنگی های لازم بین سازمان صمت و اداره کل گمرکات با حضور معاونین محترم فن آوری و آمار برگزار تا نواقص و ایرادات مطروحه در جلسه پیرامون سامانه ی جامع انبارها و گمرک بررسی و زمینه¬ لینک آن بایکدیگر فراهم گردد.همچنین مقرر گردید جلسه ای مشترک با حضور اداره کل تعزیرات ،پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اداره کل گمرکات در خصوص توقیف کالاهای خرد برگزار گردد و نحوه ارسال کالاها به سازمان فروش و جمع آوری اموال تملیکی بررسی شود. همچنین مقرر شد در پرونده های کلان "مهم و ملی" در حوزه قاچاق سازمان یافته یا کالاهای سلامت محور، استعلام پلیس محترم مبارزه با قاچاق کالا و ارز یا همکاران محترم قضایی از اداره کل محترم امور مالیاتی، در ارتباط با فرار مالیاتی یا عدم آن صورت پذیرد.
     

    تعداد بازدید: 207
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر