اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 21
    کد: 215875
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۸/۰۹

    تأکید سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد بر برخورد با اقدامات خلاف عفت عمومی در فضای مجازی

    فرزاد بهشتی بر استمرار رصد و برخورد با اقدامات خلاف عفت عمومی در فضای مجازی تاکید کرد
    تأکید سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد بر برخورد با اقدامات خلاف عفت عمومی در فضای مجازی

    فرزاد بهشتی توندری سرپرست ناحیه هفت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی (ویژه فضای مجازی) در گفت و گو با مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان خراسان رضوی اعلام کرد: برخورد با عوامل تهیه و انتشار و سفارش دهنده ویدیوی تبلیغاتی با مضمون و محتوای خلاف عفت و اخلاق عمومی در دستور کار دادستانی مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد و از اولین لحظه بارگذاری فیلم جنجالی و با دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان این ناحیه دادسرا به موضوع ورود نموده است. وی همچنین بیان داشت: شهروندان و عموم مردم و خانواده های انقلابی اطمینان داشته باشند هرگونه هنجار شکنی بدون پاسخ قانونی باقی نمی ماند.
    قاضی واحدیان عظیمی نیز به عنوان قاضی ویژه رسیدگی کننده به موضوع در گفت و گو با مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان خراسان رضوی اعلام داشت: پیرو دستور سرپرست ناحیه هفت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی (ویژه فضای مجازی) موضوع در دستور کار این شعبه قرار گرفت و سفارش دهنده و حامی ساخت ویدیوی جنجالی احضار و از وی تحقیق به عمل آمد و ضمن تعطیلی و پلمپ مجموعه مزبور فعلا و تا اتمام تحقیقات مقدماتی قرار تأمین کیفری مناسب در خصوص وی صادر شده است.
    وی همچنین اذعان داشت: شناسایی و سپس برخورد قانونی با سایر عوامل دخیل در تهیه کلیپ اعم از بازیگران و تهیه کننده و کارگردان در دستور کار قرار دارد، ضمنا ممنوع الخروجی تهیه کننده و کارگردان ویدیو مزبور در دستور کار قرار دارد و فعلا پرونده مفتوح و تحقیقات مقدماتی ادامه دارد.
    سرپرست ناحیه هفت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی (ویژه فضای مجازی) نیز در پایان به این مدیریت اعلام کرد: هر گونه اقدامی که موجب جریحه دار نمودن عفت و اخلاق عمومی گردد از خطوط قرمز دادسرای مرکز استان محسوب می گردد و برخورد مقتضی با آن خواهد شد.
     

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر