اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 31
    کد: 214455
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۵/۲۲

    سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد تشریح کرد : اقدامات مثبت در حوزه فضای مجازی

    فرزاد بهشتی اقدامات مثبت دادسرای ناحیه ۷ مشهد در زمینه فضای مجازی را تشریح کرد.
    سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد تشریح کرد : اقدامات مثبت در حوزه فضای مجازی


    بر پایه همین گزارش سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد ویژه زمین خواری و فضای مجازی که در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری فارس سخن می گفت با تشریح اقدامات دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در زمینه نظارت بر فضای مجازی گفت : با عنایت به وظایف محوله، اقدامات خوبی با حضور کارشناسان در زمینه رصد، پایش و برخورد با جرایم و تخلفات در فضای مجازی در این ناحیه دادسرا به انجام رسیده که در پیشگیری از جرایم بسیار موثر بوده است.
    وی افزود : با تشکیل کمیته فضای مجازی ذیل کارگروه پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی تلاش می شود تا با پیشگیری از وقوع جرایم احتمالی انتخاباتی، زمینه مشارکت حداکثری و شور و شوق انتخاباتی نیز فراهم گردد و در همین زمینه تا کنون ۲ جلسه با فعالان این عرصه برگزار شده است.
    سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد با تقدیر از اقدامات پلیس فتا خاطرنشان کرد : در سایه تعامل و همدلی بین بخشی شاهد برخورد با جرایم و تخلفات متعددی بوده ایم که در فضای مجازی روی می داد.
    وی افزود : هم اکنون شعبه ویژه ای در این دادسرا جهت رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی تشکیل و رصد و نظارت مستمر بر عملکردها صورت می پذیرد.
    فرزاد بهشتی با اشاره به نقش رسانه ها در ایجاد شور انتخاباتی گفت : رسانه ها می توانند با ترویج اخلاق و قانون، بهترین زمینه را برای برگزاری یک انتخابات قانونی و اخلاق مدار فراهم نمایند
     

    تعداد بازدید: 31
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر