اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 آبان 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 86
    کد: 199485
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۳/۲۹

    معاون قضایی - فرهنگی دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد:وحدت و همدلی رمز عبور از مشکلات و بحرانها

    حجت الاسلام والمسلمین فروتنی بر لزوم تمسک به وحدت و همدلی توسط مردم و مسئولان برای حل مشکلات جاری کشور تأکید کرد.
    معاون قضایی - فرهنگی دادگستری خراسان رضوی تأکید کرد:وحدت و همدلی رمز عبور از مشکلات و بحرانها

    معاون قضایی – فرهنگی دادگستری کل استان خراسان رضوی با اشاره به سیاستهای دستگاه قضایی در زمینه ارتقاء اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی افزود: بحمدالله در سالهای اخیر اقدامات بسیار برجسته ای در زمینه توانمند سازی اخلاقی و فرهنگی همکاران محترم قضایی و اداری به انجام رسیده و مجموعه قضایی استان خراسان رضوی نیز همگام با سایر مجموعه ها بعنوان یک مجموعه قضایی پیشرو در این زمینه مطرح بوده است.
    حجت الاسلام والمسلمین فروتنی با اشاره به مسائل اخیر کشور از جمله مباحث مربوط به ویروس کرونا گفت: پس از فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه مواسات و همدلی، شاهد موج فراگیری از اقدامات خداپسندانه و ارزشمند از سوی آحاد مردم در کمک رسانی به یکدیگر بودیم. برهمین اساس در دادگستری استان خراسان رضوی نیز با حمایتهای ریاست محترم کل «رزمایش مواسات و همدلی» به مرحله اجرا درآمد و بیش از 960 میلیون ریال کمکهای نقدی از طریق سامانه راهکار سازمانی جمع آوری و مطابق با نظامات اداری به شماره حساب مربوطه در صندوق «امداد ولایت» کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز شد.
    معاونت فرهنگی قضایی دادگستری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: همچنین اقدامات مشابهی در مجموعه قضایی استان پیش از فرارسیدن ماه مبارک رمضان ساماندهی شد و کمکهای غیرنقدی همکاران نیز در قالب بسته های مواد غذایی آماده و در طول ماه مبارک رمضان در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
    حجت الاسلام والمسلمین فروتنی افزود: در دوران تحول قضایی شاهد ارتقاء فعالیتهای فرهنگی در مجموعه قضایی از جمله در سطح استان خراسان رضوی هستیم و انشاء الله این اقدامات با قوت و قدرت استمرار خواهد یافت.
     

    تعداد بازدید: 86
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر