اوقات شرعی
 • پنج شنبه،08 آبان 1399
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 86
    کد: 199431
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۳/۲۷

    دادستان درگز تأکید کرد: طبق قانون پیگیر تحقق مطالبات عمومی خواهیم بود

    به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی مصطفی دلخواه گفت: طبق قانون پیگیر تحقق مطالبات عمومی خواهیم بود.
    دادستان درگز تأکید کرد: طبق قانون پیگیر تحقق مطالبات عمومی خواهیم بود

    برپایه همین گزارش دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان؛ گفت: بیش از یکسال آنتن شبکه های همراه در محدوده دوراهی علی بلاغ جاده درگز-قوچان به علت خرابی ژنراتور برق قطع شده بود و از آنجایی که این منطقه بعنوان یکی از نقاط پر حادثه ( تصادفات و واژگونی خودروها.....) بخصوص در فصل سرما محسوب می شد و متاسفانه در هنگام بروز حادثه در منطقه تماس و برقراری ارتباط با بایگان های امدادی و راهور و....برای مردم میسر نبود لذا دادستانی شهرستان برای حل این معضل ورود پیدا کرد.
    وی در ادامه گفت: این جاده کوهستانی و ترانزیتی عملا تنها راه ارتباطی شهرستان درگز محسوب می گردد و پایداری ارتباطات و استمرار خدمات از اهمیت بسیار زیادی برخور دار است استاندارد سازی و بهینه سازی محور فوق نقش عمده ای در کاهش مرگ و میر تصادفات می تواند داشته باشد.
    وی گفت:در راستای بند 2 اصل 156 قانون اساسی و احیای حقوق عامه این دادستانی از طریق مسئولین استانی اصل موضوع را بررسی و پیگیری کرد.
    دادستان عمومی و انقلاب درگز افزود: پس از پیگیری ها و بررسی های بعمل آمده علت اصلی معضل مشخص و از طریق مکاتبات با مسئولین استانی (معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و استانداری) موضوع پیگیری شد و تصمیمات لازم برای حل آن اتخاذ شده است.
    این مقام مسئول در پایان گفت: مطالبه به حق مردم محقق و مشکل فوق الذکر مرتفع گردید تا سلامت و جان مردم عزیز کمتر در مخاطره قرار بگیرد و پل ارتباطی آنان در هنگام بروز حادثه با یگان های امدادی و .... برقرار گردید.
     

    تعداد بازدید: 86
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر