3°C 
اوقات شرعی
 • سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 98
    کد: 152129
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

    برخی مدیران نسبت به حقوق عامه احساس مسئولیت کمی دارند.

    رییس کل دادگستری خراسان رضوی در جمع معاونان حقوق عامه دادستانی‌های مراکز استان ها گفت:برخی مدیران نسبت به حقوق عامه احساس مسئولیت کمی دارند.
    برخی مدیران نسبت به حقوق عامه احساس مسئولیت کمی دارند.

    حجت الاسلام والمسلمین مظفری در مراسم افتتاح دومین همایش معاونین حقوق عامه دادستان‌های مراکز استان‌ها با تاکید بر نوپا بودن مقوله حقوق عامه در سطح جامعه و دستگاه قضایی به نسبت سایر مباحث مطرح در قوه قضاییه گفت: با این وجود نباید زمان بیش از اندازه صرف تعریف و تعیین مصادیق شود.

    وی افزود: کار در حوزه صیانت از حقوق عامه کاری سنگین و حساس است که هر آن ممکن است از سوی حوزه‌های دیگری که وظایفی در بحث حقوق عامه دارند تداخلی در کار پیش بیاید.

    مظفری بر لزوم پاسخگو بودن سازمان‌ها و نهاد‌های متولی در حقوق عمومی و حل و فصل مشکلات از جمله رفع تصرفات از سوی خود آنان تاکید کرد و افزود: متاسفانه گاهی احساس می‌شود که برخی مدیران در حوزه عملکردی خود احساس مسئولیت کمی در قبال حقوق عامه دارند.

    وی بر لزوم ایستادگی در برابر برخی فشار‌ها در مقابل انجام وظیفه صیانت از حقوق عامه نیز تاکید کرد و گفت: باید به خوبی و بیش از پیش از مجموعه دادستان‌هایی که در مقابل حفظ حقوق بیت المال و صیانت از حقوق عامه عملکرد خوبی دارند، حمایت شود.

    تعداد بازدید: 98
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر