3°C 
اوقات شرعی
 • سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 95
    کد: 151919
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

    لزوم اعتماد بیشتر به مردم در راستای کاهش آسیب ها و جرایم

    سید امیر مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی در همایش دیده بانان پیشگیری از عضویت 2787 نفر در سامانه سجام خبر داد.
    لزوم اعتماد بیشتر به مردم در راستای کاهش آسیب ها و جرایم

    به گزارش واحد اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی،مرتضوی با اشاره به ظرفیت بسیار خوب استان خراسان رضوی گفت: بحمدا... در معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان با حمایت های رئیس کل محترم دادگستری استان و همکاری های موثر دادستان محترم مرکز استان و شهرستان ها و معاونین محترم دادستان اقدمات بسیار خوبی صورت گرفته است، در سامانه سجام نیز با توجه به جنبه های پیشگیرانه در حوزه های مختلف تا کنون 2787 نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که 2239 نفر آن مرد و 548 نفر آن ا هستند که از این تعداد 70 درصد آن ها ساماندهی شده اند.
    وی در ادامه افزود: تا کنون 205 گزارش در سامانه ثبت شده است که بیشتر این گزارشات در حوزه های محیط زیست، صنایع، اصناف و معادن بوده است.
    وی خاطرنشان کرد: 68 هسته تخصصی تشکیل شده است که از این تعداد 48 هسته در مرکز استان فعال است.
    معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی ضمن بیان اینکه باید به مردم بیشتر اعتماد شود گفت: همواره اعتقاد داشتیم و داریم که هر چقدر بیشتر به مردم اعتماد کنیم خروجی بهتر و موثرتری خواهیم داشت و ما هدفمان این است از خود مردم کمک بگیریم تا شاهد کاهش جرایم و آسیب ها باشیم هرچند که دید حاکمیتی نسبت به این موضوع بطور جدی وجود ندارد.
     

    تعداد بازدید: 95
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر